İzmir Ses Yalıtım Malzemele...

İzmir Ses Yalıtım Firması

Ses yalıtımında önemli olan doğru malzeme seçimidir. Ses yalıtım malzemesi uygulanacak alana göre ve şikayetlere göre doğru seçildiği takdirde verimli bir şekilde ses yalıtım uygulaması gerçekleştirirsiniz. Ses yalıtım malzemelerimiz kalite belgeli ISO ve sertifakalıdır. Ses yalıtım malzemelerimiz yanmaz özelliklidir. Ses yalıtım malzeme satışımız ve uygulamamız mevcuttur.

İzmir Zemin Ses Yalıtım Malzemeleri

Zemin malzemeleri parke yahut şap altında kullanılmaktadır.Mantarlı kauçuk parke altına serilerek kauçuk levha da şap altında uygulanmaktadır.

İzmir Zemin Ses Emici Akustik ve Karo Halı

Kauçuk tabanlı akustik halı ise zemine serilerek uygulanır.Bir tek ek yerleri yapıştırılmaktadır. Süngerpan duvar yahut tavanda mevcut duvarın yüzeyine yapıştırılarak uygulanır.Daha hemen sonra çelik yahut ahşap karkas ile 5 santimetre hava boşluğu oluşturulacak alçıpan ile üzerine kapatılır.Lüzumlu görülürse zemin uygulamalarında da kullanılabilir.

 

İzmir Bariyerli Ses Yalıtım Süngerleri Ses yalıtım malzemelerinde ses akustiğini sağlayan süngerlerin dışında yüksek sesleri kesmeye yarayan yüksek yalıtımla malzemeler de bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de epdm ağır ses bariyeridir. Çok yüksek sesleri kesmek ve sessiz bir ortam oluşturmak için birebir bir üründür. Hemen her bölgeye rahatlıkla uygulanabilir olup, dışarıdan gelen yüksek desibeldeki sesleri büyük oranda kesebilmektedir. Akustik süngerler ile birlikte kullanıldığında hem ses yalıtımı hem de ses akustiği sağlanabilir.

İzmir Epdm Ağır Ses Bariyeri ve Mantar Şilte

Ses yalıtım bandı ise yardımcı malzeme olarak kullanılır.Aks rapid sünger yapıştırıcısı akustik süngerleri yapıştırmak için kullanılmaktadır.EPDM ses bariyeri tavan, duvar, zemin ses yalıtım uygulamalarında kullanılan ses kesici malzemedir.Duvar yada tavan uygulamalarında 2 alçıpan içinde uygulanmaktadır.Ses yalıtım süngerlerine lamine edilerekte uygulanabilir.Zemin uygulamalarında parke altında da kullanılabilir. Bariyerli ses yalıtım süngerleri özel yapıştırıcısı ile yapıştırılarak uygulanmaktadır.

İzmir Ses Yalıtım Malzeme Satışı