Hakkımızda...

hakkımızda
Teknik Sünger 2004 yılında Serdar KESKİN tarafından kurularak faaliyete başlamıştır. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışını sürekli geliştirerek çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin katılımı ile gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli hizmet vermek amacımızdır. Başarının sürekliliği için teknolojiyi ve sektörü yakından takip ederek, öğrenmenin ve bilgiyi paylaşmanın gerekliliğine inanıyor ve çalışmalarımıza da bu doğrultuda devam ediyoruz.

Uzun yıllardır ses yalıtım sektörünün her alanında uzman ekip ve ekipmanlarıyla TEKNİK SÜNGER Türkiye’nin her yerinde kaliteyi isteyenlerin hizmetindedir. Teknik Sünger kaliteyi ve müşterisinin beklentilerini her şeyin üzerinde görerek ses yalıtım alanında gururla hizmet vermektedir. Firmamız kendi deneyimlerini müşterisinin isteği doğrultusunda kullanarak en iyi şekilde hizmet sunuyor.

Kurumsal firmamız müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşterileri, çalışanları, tedarikçileri için sürekliliği, güvenirliliği tercih eden, topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerine ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir.